ARTİL

Eğitim ve İnsan Kaynaklarında Güvenilir Çözümler!

 

 

 

Artil Danışmanlık, 2001 yılından beri, insan kaynakları ve eğitim konusundaki danışmanlık hizmetlerini Türkiye genelinde sürdürmektedir.

Hizmet anlayışı, uzun süreli iş ortaklıkları kurmak, bu ortaklıklar içinde kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda en detaylı hizmeti sağlamak şeklindedir. Her biri konularında deneyimli eğitmen ve danışman kadrosuyla, her iş ortaklığı yapısına uygun çözümler geliştirmek ve destekler sağlamak amacıyla, amatör ruh ile profesyonel bakış açısıyla çalışır.

Kuruluşlara iş dünyasının ve Türkiye gerçeklerinin ışığında, insan kaynaklarına yaptıkları yatırımlar sonucunda, gerçekçi metotlarla, rekabetlerini arttırıcı, iç ve dış müşterilerinin memnuniyetini yükselten katkılar sağlamak amacını güder.

 

 

Değerlerimiz

İnsan:
Tüm çalışmalarımızın odak noktası “İnsan” ve “İnsan Değeri” dir. Geliştirmek, anlamak, anlatmak, değer ve tecrübe kazandırmak, bilgilendirmek temel amaç ve değerimizdir.

Etik Olmak:
Hizmet süreçlerimizin temelini etik değerlerimiz oluşturur. İş etiğine ve her kuruluşla paylaştığımız tüm bilgilerin mahremiyetine saygı duyarak çalışmalarımızı sürdürürüz.

Samimiyet ve Şeffaflık: 
Hizmet tarzımız samimi ve şeffaftır. Kuruluşlarla yaptığımız iş ortaklıklarımız karşılıklı güven üzerine kurulur.

Gelişim: 
İş ortaklıklığında bulunduğumuz kuruluşlar için, en üst seviyedeki gelişime katkıda bulunabileceğimiz, tüm alternatif hizmetleri kendilerine sunarız. Onların bu hizmetlerden fayda elde edebilmesi ve gelişimle sonuçlandırabilmesi temel amaçlarımızdandır.

Uygulanabilirlik: 
Eğitmen ve danışmanlarımızın değerli bilgi ve tecrübeleriyle teorik ve pratik uygulamayı en uygun seviyede biraraya getiririz.

Başarı Arzusu:
Yaptığımız her işte, verdiğimiz her hizmette istenilen ve en başında koyulmuş hedefi gerçekleştirmek arzusu, bizi her faaliyetimizde tetikleyen en önemli unsurdur. Bu başarı, iş ortaklığı yaptığımız kuruluşlarla birlikte ortaya koyduğumuz ortak hedeftir.

 

 
İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, organizasyonlarının her kademesi için stratejik insan kaynakları yönetimi konusunda destek hizmeti verir.

Detaylar
Eğitim Danışmanlığı

Firmaların içinde bulundukları sektörü, özel ihtiyaçlarını ve yapısını göz önüne alarak, o işletmeye yönelik veya genel...

Detaylar
Yönetim Danışmanlığı

Mevcut ya da kurulmakta olan firmaların yönetim sistemleri ile ilgili, organizasyonel ve operasyonel danışmanlık hizmeti sunar.

Detaylar